Стало відомо, коли американська ракета Firefly Aerospace з українськими деталями злетіть у космос

-

Читайте также

Ракета з виробленими в Україні деталями має злетіти з американського майданчика до кінця поточного року. Про це заявив голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександр Бондаренко, інформує Еспресо.

“Південмаш” уклав контракт на $15 млн з приватною українсько-американською компанією Firefly. І вже вони будуть спільно виробляти двигуни, до кінця 2020 року ракета-носій має злетіти з американського майданчику. Сподіваємося, це станеться через 6-8 місяців”, — сказав Бондаренко.

За його словами, працівники державного підприємства “Південмаш” вже виконують це завдання — вже орендували приміщення і займаються виробництвом.

Ще восени 2019 року американська аерокосмічна компанія Firefly Aerospace, яка співпрацює з NASA і ВВС США, зробила замовлення Південному машинобудівному заводу на серійне виробництво ракетних деталей, серед яких 100 камер згоряння, 500 штук агрегатів автоматики і 40 турбонасосів.

Трохи Зрад і Перемог у стрічку.Загальний борг Південного машинобудівного заводу, який свого часу сконструював серію…

Опубліковано Viktor Taran Четвер, 31 жовтня 2019 р.

Зазначимо, що українсько-американський стартап Firefly завдяки виробничим потужностям у Техасі, Маямі та Дніпрі планує збирати 24 ракети на рік.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, раніше у США успішно випробували ступінь українсько-американської ракети під назвою «Альфа».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Российские оккупанты активно используют ударные БПЛА на Донбассе: опубликованы новые данные

В период с 14-го по 23-е сентября 2021 года российские оккупанты применили 3 БПЛА в ударном варианте на Новоайдаровском...