Стало відомо, чому окупаційна влада відмовляється відкривати пункти пропуску

-

Читайте также

Примусова мобілізація в ОРЛО: прокуратура розпочала кримінальне провадження

Луганська обласна прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом примусового залучення окупаційною адміністрацією РФ громадян України, які мешкають на тимчасово...

Резников предложил новый формат переговоров по Донбассу: что известно

Украине нужен новый формат переговоров о деоккупации части территорий Донецкой и Луганской областей. Об этом заявил министр по вопросам...

Водоснабжение Крыма: эксперт объяснил, почему РФ не сможет решить проблему

Премьер-министр России Михаил Мишустин сообщил о том, что оккупированный Крым получит около 50 миллиардов рублей на «улучшение» системы водоснабжения....

Російські окупаційні адміністрації дуже вороже поставилися до намірів української влади розпочати процес адаптивного відкриття КПВВ на Донбасі для поліпшення соціально-гуманітарної ситуації. Так, з 10 червня, на додачу до можливості перетнути КПВВ за наявності гуманітарних підстав, було прийнято рішення відкрити в обмеженому режимі КПВВ «Марїнка» (Донецька область) та «Станиця Луганська» (Луганська область) для руху громадян з соціально-гуманітарною метою. Про цей намір завчасно було повідомлено російські окупаційні адміністрації у ОРДЛО, але вони синхронно відмовилися розблокувати рух через лінію розмежування з однаковими «неадекватними» поясненнями, повідомляють у Мінреінтеграції, зазначаючи, що це є черговим доказом зовнішнього російського контролю над окупованими республіками.

Після негативної реакції громадян на блокування руху через КПВВ, підконтрольна РФ окупаційна «влада» заявила про готовність випускати людей на вільну частину Донбасу, але впускати назад на ТОТ ДЛО тільки за попередньо узгодженими списками з подальшою самоізоляцією або обсервацією, що є абсолютно неприйнятними умовами.

Громадян, які очікують можливості отримати пенсії і соціальні виплати, що протягом карантину накопичуються на банківських картках на підконтрольній Уряду України території, нараховується понад 280 тис й формування і узгодження списків на таку кількість людей є абсолютно недоцільним.

Подібна реакція російських окупаційних адміністрацій пояснюється тільки одним – небажанням випускати з ТОТ дітей, які збираються навчатися в українських вишах, висловили впевненість у Міністерстві.

Зазначається, що український уряд розширив перелік закладів освіти, до яких абітурієнти з ТОТ можуть вступати без складання ЗНО.

У той же час, російська окупаційна влада заохочує випускників загальноосвітніх шкіл здавати єдиний державний екзамен РФ. Складання іспитів має проходити на території Ростовської області РФ. За наявними даними, у першій половині серпня ц.р. мають складати ЄДЕ в Росії близько 350 випускників шкіл на ТОТ ДО та близько 200 випускників шкіл на ТОТ ЛО.

Цей процес відбувається на тлі дискримінаційних рішень проти української мови та заяв про «реорганізацію системи освіти» на ТОТ ДЛО, яка передбачає скорочення навчальних закладів через нестачу учнів і студентів, а також тотальну русифікацію навчального процесу.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, з 1 червня всі контрольні пункти в’їзду-виїзду на лінії розмежування перейшли на літній графік роботи.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Водоснабжение Крыма: эксперт объяснил, почему РФ не сможет решить проблему

Премьер-министр России Михаил Мишустин сообщил о том, что оккупированный Крым получит около 50 миллиардов рублей на «улучшение» системы водоснабжения....

Примусова мобілізація в ОРЛО: прокуратура розпочала кримінальне провадження

Луганська обласна прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом примусового залучення окупаційною адміністрацією РФ громадян України, які мешкають на тимчасово окупованій території, до участі в...

Facebook и Instagram удалили 120 тысяч постов за вмешательство в американские выборы

Компания Facebook Inc удалила из социальной сети Facebook и приложения для обмена фотографиями и видеозаписями Instagram 120 тысяч постов от пользователей, которые размещались с...