Стало остаточно зрозуміло, навіщо РФ видає паспорти в ОРДЛО, — ІС

-

Читайте также

Як пише блогер та переселенка з Луганщини Олена Степова, жителі ОРДЛО стикаються з труднощами в отриманні російських паспортів.

Так, за два тижні видачі документів вже кілька разів змінювалися і списки, і ціни, і категорії, а люди негласно розбиті на першочерговиків і «запасних» поза датами подачі документів або їх оплати. Квитанції про оплату вже називають безстроковими, і рух черги ніхто не знає. Документи приймають, і все. Немає ні онлайн руху, ні контролю, сама процедура —  винятково на паперах, без видачі будь-яких посвідок, що документи прийнято, без вказання строку видачі готового паспорту тощо.

Стає очевидним, що одна з цілей роздачі російських паспортів — змусити жителів ОРДЛО отримати паспорти незаконних «республік». Адже без них неможливо подати заявку на отримання паспорту РФ, пише автор.

У питанні видачі паспортів РФ жителям окупованих районів важливо саме отримання жителями ОРДЛО «паспортів» «республік».

Ця стимуляція йде вже третій рік, але вона до цього часу була неефективна. Мешканці ОРДЛО неохоче отримували документи «республік». Тому задовго до обіцянки видачі громадянства РФ були введені загальні «правила» — працювати в органах влади і управління, держустановах і структурних підрозділах «республік» можуть тільки власники «паспорта», отримати свідоцтво про освіту можуть тільки власники «паспорта» тощо.

Росії важливо просунути та закріпити меседж — «На Донбасі всі — громадяни республік з паспортами», а значить — амністія, нікого карати, треба визнавати автономію. І «громадяни» «республік» з «паспортами» можуть провести будь-який «референдум», що також тактично вигідно для Кремля.

ІС

 

загрузка...

Свежее

Изоляция Рунета: стало известно мнение россиян

За появление автономного сегмента Интернета с аналогичным мировому набором сервисов выступают 46 процентов россиян. При этом большинство опрошенных (73%)...