Стала відома вартість модернізації винищувача МіГ-29 для ЗСУ

-

Читайте также

Вартість модернізації одного радянського винищувача МіГ-29 до рівня МіГ-29МУ1 становить близько 100 млн гривень, що за сьогоднішнім курсом складає близько 3,6 млн доларів США, повідомляє «Мілітарний».

Ця цифра усереднена, бо ціна робіт на кожному борту індивідуальна та визначається технічним станом агрегатів та обладнання на борту літака. Її назвали в сюжеті телеканалу Правда.ТУТ присвяченому діяльності Державного підприємства «Львівський державний авіаційний ремонтний завод».

Модернізація МіГ-29МУ1 включає оновлення радіолокаційної станції, встановлення нового бортового радіонавігаційного комплексу супутникової навігації, системи контролю та реєстрації параметрів технічного стану літака, тощо. Також у роботи включено проведення капітального ремонту літака та його агрегатів за технічним станом.

Середня тривалість ремонту одного винищувача складає 9 місяців, за які літак повністю розбирають, дефектують його планер, двигун, агрегати та обладнання, проводять їх ремонт та збирають літак.

Після ремонту на «Львівському державному авіаційному ремонтному заводі» термін служби продовжують на 8 років або 700 годин нальоту.

Окрім ремонту та модернізації літаків до рівня МіГ-29МУ1, тут також працюють над новим варіантом модернізації винищувача МіГ-29МУ2. Результатом робіт стане можливість застосування з літака керованого озброєння класу «повітря-земля».

За рік на підприємстві можуть провести ремонт до 10 винищувачів МіГ-29 з їх частковою модернізацією до рівня МіГ-29МУ1.

Станом на березень 2021 року Державне підприємство «Львівський державний авіаційний ремонтний завод» ще не отримав державне замовлення на цей рік і працює за перехідним контрактом з Міністерством оборони за минулий рік.

Як повідомляла група «ІС», на Волині винищувачі тактичної авіації відпрацювали повітряні бої в складних метеоумовах.


Информация – одна из граней войны! Подписывайтесь на аккаунт «Информационного сопротивления» в Twitter – ссылки на наши эксклюзивы, а также самые резонансные новости Украины и мира.

загрузка...

Свежее

Ситуація в зоні ООС: окупанти 4 рази порушили режим припинення вогню

Ігноруючи домовленості, досягнуті в рамках Тристоронньої контактної групи, російсько-окупаційні війська і надалі здійснюють обстріли позицій Збройних Сил України. З...