США запровадили санкції до Ірану за постачання дронів до рф

-

Читайте также

США наклали санкції на іранську компанію, яку вони звинуватили в координації військових польотів для транспортування іранських безпілотників до росії, а також на три інші компанії, які брали участь у виробництві іранських безпілотників.

Про це, як пише «Європейська правда», йдеться у повідомленні Мінфіну США.

«Росія робить дедалі відчайдушніший вибір, щоб продовжувати неспровоковану війну проти України, особливо в умовах наших безпрецедентних санкцій і експортного контролю», – заявив заступник міністра фінансів з питань тероризму та фінансової розвідки Браян Нельсон.

«Сполучені Штати віддані суворому дотриманню наших санкцій проти росії та Ірану та притягненню до відповідальності Ірану та тих, хто підтримує загарбницьку війну росії проти України. Ми також без вагань будемо націлюватися на виробників і постачальників, які сприяють Ірану та його програмі безпілотників, ще більше демонструючи нашу рішучість продовжувати переслідувати ставлеників терористів, які дестабілізують Близький Схід. Неіранські, неросійські організації також повинні проявляти велику обережність, щоб уникнути підтримки розробки іранських БПЛА чи їх передачі, або продажу будь-якого військового обладнання Росії для використання проти України» — додав він.

Міністерство фінансів США у своїй заяві стверджує, що включило до списку компанію Safiran Airport Services, що базується в Тегерані, звинувачуючи її в координації російських військових польотів між Іраном і росією, в тому числі пов’язаних із транспортуванням безпілотників, персоналу та відповідного обладнання.

Міністерство фінансів також включило в санкційний список Paravar Pars Company, Design and Manufacturing of Aircraft Engines і Baharestan Kish Company, звинувативши їх у причетності до досліджень, розробки, виробництва та закупівлі іранських безпілотників.

Також у список санкцій був внесений керуючий директор Baharestan Kish Company і член її ради директорів Рехматолла Хейдарі.

Як повідомляла група «ІС», російська армія має значні проблеми з експлуатацією іранських БПЛА.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Шапіто по-путінськи: ознаки хитання путінського трону

Нещодавно путін зробив ще один хибний крок. Це вже не вперше, і я так розумію, не в останнє, бо,...