США ввели в експлуатацію потужний бойовий підводний човен USS Vermont

-

Читайте также

У суботу, 18 квітня, ВМФ США увів у дію новий підводний човен USS Vermont (SSN 792), вже 19-тий підводний корабель класу “Вірджинія”, будівництво якого почалося в травні 2014 року. Субмарина має довжину майже 115 метрів і зможе занурюватися на глибину 240 метрів, повідомляє Мілітарний портал.

Як заявило Міністерство оборони США, попри те, що традиційна масова церемонія введення в експлуатацію була скасована через безпеку для здоров’я та карантинні обмеження, ВМФ перевели судно на бойову експлуатацію.

Як уточнили в Пентагоні, офіційні урочистості за участі спонсорів, екіпажу й членів комісії щодо введення корабля в експлуатацію можуть бути проведені пізніше.

Командувач підводним флотом США віце-адмірал Деріл Кодл у свою чергу заявив, що введення USS Vermont на бойову службу відзначає “нову фазу домінування” Америки у світі з метою стримування, захисту й переваги Сполучених Штатів і союзників на основі встановленого міжнародного порядку.

Відзначається, що підводна військово-морська платформа є сучасною розробкою та має найновіші технології систем збору інформації, розвідки й системи озброєння. Підводні човни класу “Вірджинія” мають на озброєнні крилаті ракети з ядерною «начинкою».

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, ВМС США на підводному човні USS Tennessee розмістили боєголовки з ядерним зарядом низької потужності W76-2 Trident.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

«Золотой пляж» в оккупированной Ялте заливает нечистотами. ФОТО

«Золотой пляж», расположенный в престижной части Южного берега оккупированного Крыма — рядом с Ливадийским дворцом, заливает нечистотами. Установить причину...