США створять в Європі центр артилерійського вогню

-

Читайте также

Армія США створить у Європі так зване «Командування вогнем театру військових дій» (Theatre Fires Command). За задумом, командування представлятиме постійно функціонуючий центр, який займатиметься виявленням потенційних цілей з метою їх швидкого ураження армійськими далекобійними ракетними та артилерійськими вогневими засобами. Про це повідомив Командувач сухопутними військами США в Європі генерал Крістофер Каволі, виступаючи на конференції Асоціації армії США, пише Мілітарний портал.

За заявою генерала Каволі, командування вогнем театру військових дій має стати ключовим елементом майбутніх багатодоменних операцій у великих конфліктах.

Для ураження цілей, виявлених даними командуванням, пропонується також сформувати невеликі високомобільні вогневі частини / з’єднання (Multi-Domain Task Forces – MDTF).

З’єднання будуть використовувати високоточну ракетну зброю великої дальності, а також засоби кібервійни.

Перше з’єднання MDTF було сформовано армією США у 2020 році на військовій базі Форт Льюїс-Макхорд (штат Вашингтон). Ще одне з’єднання MDTF передбачається створити на основі розгорнутої 41-ї бригади польової артилерії.

Подібні оперативні групи будуть дуже важливі для розробки того, як сили США мають діяти в Європі, «і ми зможемо поширити їх також на африканський континент», – додав Каволі.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, військові США в Європі відновили бойові стрільби з важких ракетних систем.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Европарламент подготовил жесткую стратегию по долгосрочным отношениям с РФ: что известно

Комитет Европарламента по международным делам подготовил проект рекомендаций по выстраиванию долгосрочной стратегии ЕС в отношениях с Россией. Документ опубликован...