США створили нову групу ВМС для відстеження субмарин РФ в Атлантичному океані: що відомо

-

Читайте также

США створили нову групу ВМС, яка здатна швидко протидіяти субмаринам Російської Федерації в Атлантичному океані. Про це йдеться у повідомленні Інституту ВМС США (USNI).

До групи Greyhound увійдуть винищувачі «Дональд Кук», який декілька років перебував у порті Рота в Іспанії а також виконував завдання у Чорному морі, та «Томас Гаднер». Згодом до групи доєнаються ще три винищувачі.

«Безпека під водою — це пріоритет, бо супротивники швидко розвиваються», — заявив під час церемонії відкриття групи в понеділок контр-адмірал США Брендан МакЛейн.

Він додав: «Кораблі будуть готові здійснити різні завдання, включаючи відслідковування підводної діяльності Росії в Атлантиці та захист нашої країни на морі».

МакЛейн пояснив, що група буде повнітю операційна в червні 2022 року. Вона буде співпрацювати з підводними човнами США та гелікоптерами у проведенні навчань та виконанні завдань, заявили у ВМС США.

«Стратегічна загроза нашій країні увійшла до нової фази, — додав МакЛейн, — наші головні конкуренти розмістили і продовжують розвивати спроможності, прагнучи створити загрозу для нашої країни».

Нагадаємо, раніше група ІС повідомляла, навіщо Росія нарощує військову присутність в Арктиці.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В Средиземном море завершились одни из наиболее масштабных учений НАТО: подробности

В Средиземном море завершились учения POLARIS 21 шести стран-членов НАТО. Учения стали одними из наиболее масштабных военно-морских маневров в...