США розмістять поблизу Росії групу винищувачів F-35 п’ятого покоління

-

Читайте также

Повітряні сили США, які базуються на авіабазі Аєлсон на Алясці, отримало два винищувачі F-35 A для 354 авіакрила. До кінця грудня наступного року туди мають прибути ще 54 подібних літаки, інформує Мілітарний портал.

Раніше передбачалося, що база Аєлсон припинить своє функціонування, проте делегація Аляски в Конгресі відстояла базування винищувачів.

Нові винищувачі будуть розподілені між двома ескадрильями. На базі Аєлсон базуються також літаки-дозаправники KC-135 Stratotanker та винищувачі F-16, які виконують роль ворожих літаків під час традиційних тренувань Red FlagAlaska.

Нові винищувачі F-35 A дозволять наростити угруповання бойових літаків п’ятого покоління на Алясці до 100 одиниць.

На спільній базі ПС і Сухопутних військ США Ельмендорф-Річардсон на сьогодні вже базуються винищувачі F-22.

Командування 354 авіакрила ПС США очікує початку спільних тренувань двох типів винищувачів п’ятого покоління в найближчому майбутньому.

Угруповання літаків п’ятого покоління дозволить США в разі потреби проектувати силу як в регіоні Арктики так і в східній Азії, зважаючи на вдале геостратегічне положення Аляски.

Нагадаємо, раніше група ІС повідомляла, що Росія нарощує агресивні дії поблизу берегів Америки.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Инфляция в России ударила по реальным размерам пенсии

Высокая инфляция в России в первой половине текущего года отразилась на размерах пенсии в реальном выражении. По данным Росстата,...