Спростовано чергову спробу дискредитувати українську армію на Донбасі

-

Читайте также

В Сети смеются над Пушилиным: главарь «ДНР» скупался в оккупированном Крыму

Главарь террористической группировки "ДНР" Денис Пушилин скупался в море в оккупированном Крыму, чем вызвал очередную волну смеха среди пользователей...

Центробанк Китая одним махом «вылил» на рынок десятки миллиардов долларов: детали

Народный банк Китая пополнил банковскую систему на 250 млрд. юаней (35 млрд. долларов) в рамках операций семидневного обратного РЕПО. При...

Изменения в Конституции РФ: президентом сможет стать даже Лукашенко

Рабочая группа, рассматривающая сейчас поправки в российскую Конституцию, внесенные президентом Владимиром Путиным, предложила не распространять необходимый для баллотирования на...

Підрозділи Об’єднаних сил не мають відношення до обстрілів населених пунктів на Донбасі, про що нещодавно повідомили окупанти.

Про це повідомив в Facebook прес-центр Об’єднаних сил.

Як зазначається, у понеділок, 15 липня, Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ опублікувала звіт у якому йдеться про обстріли декількох населених пунктів на тимчасово-окупованій території України.

Зокрема, повідомляється, що 13 липня, в результаті обстрілу населеного пункту Докучаєвськ, кульове поранення отримав 46-річний чоловік. За словами чоловіка, отримав він поранення, коли знаходився на балконі своєї квартири.

Варто зазначити, що у звіті не вказаний напрямок, тип зброї з якої нібито вівся обстріл. Окрім цього, СММ ОБСЄ не проводила огляд місця інциденту. Зауважимо, що відстань від населеного пункту до позицій ООС понад 4 кілометри, що не дозволяє здійснити поранення зі стрілецької зброї.

Також, у звіті вказано, що 6 липня, в окупованій Горлівці, осколкове порання отримав 44-річний чоловік. Мати потерпілого повідомила СММ, що син отримав поранення, коли знаходився на присадибній ділянці, де саме і стався вибух. Зазначаємо, що у повідомленні не вказано тип зброї з якої нібито вівся обстріл, не вказаний також і напрямок. Крім того, персонал лікарні, до якої був доставлений поранений, відмовився надавати будь-яку інформацію про поранення чоловіка, тому правдивість наведеної інформації залишається під питанням.

13 липня, в населеному пункті Ясинувата, що на непідконтрольній території, двоє бойовиків збройних формувань показали спостерігачам вирву на дорозі, неподалік від чотириповерхової будівлі збройних формувань. Спеціальна моніторингова місія відмітила, що близько 30 вікон були вибиті, декілька секцій черепиці були пошкоджені, а на стіні були зафіксовані осколкові пошкодження.

За оцінкою спостерігачів, пошкодження утворилися внаслідок розриву протитанкової керованої ракети, випущеної з нібито західного напрямку. Чоловік, який відрекомендувався мешканцем цього району, повідомив, що вибух ракети стався ввечері, 12 липня. З огляду на зазначене, повідомляємо, що відстань від місця знаходження будівлі, на бульварі Леніна, до лінії зіткнення 4 км, що становить граничну дальність стрільби ПТРК. Поряд з цим, щоб влучити в будівлю, ракета, якою стріляють виключно прямою наводкою мала пролетіти 1800 метрів щільно забудованими кварталами. Не менш важливим також є те, що 12 липня, за даними УС СЦКК вогнева активність за вказаним напрямком не спостерігалась.

Всі ці випадки вкотре свідчать про спроби бойовиків дискредитувати українських армійців. Українська сторона СЦКК підкреслює, що підрозділи Об’єднаних сил виконують бойові завдання в рамках існуючих домовленостей.

Як повыдомляла група ІС, спостерігачі ОБСЄ зафіксували на ділянці розведення сил в районі Золотого (Луганська область) воронки від 122мм артилерійських снарядів, випущених по житловому району з південного і південносхідного напрямків, де знаходяться бойовики.

Свежее

Центробанк Китая одним махом «вылил» на рынок десятки миллиардов долларов: детали

Народный банк Китая пополнил банковскую систему на 250 млрд. юаней (35 млрд. долларов) в рамках операций семидневного обратного РЕПО. При...

В Великобритании испытали танк для уличных боев. ВИДЕО

В британской армии провели испытания танка Streetfighter II для уличных боев. Участие в испытаниях приняла модифицированная версия основного боевого танка Challenger 2. В условиях разрастания...

В Сети смеются над Пушилиным: главарь «ДНР» скупался в оккупированном Крыму

Главарь террористической группировки "ДНР" Денис Пушилин скупался в море в оккупированном Крыму, чем вызвал очередную волну смеха среди пользователей социальных сетей. О посещении Крыма Пушилиным...

Это может быть интересно