Домой Новости Справа MH17: Кулеба прокоментував вихід РФ з процесу консультацій

Справа MH17: Кулеба прокоментував вихід РФ з процесу консультацій

Вихід Російської Федерації з процесу консультацій з Австралією і Нідерландами у справі збитого літака рейсом MH17 свідчить про її страх перед правдою. Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, йдеться у повідомленні пресслужби МЗС.

Ключовою темою розмови міністра з його нідерландським колегою Стефом Блоком стала взаємодія у притягненні винних за збиття літака в рамках судових процесів в Нідерландах та міжнародних судових інстанціях. Кулеба та Блок обговорили вихід РФ із тристоронніх консультацій з Нідерландами та Австралією щодо міжнародно-правової відповідальності за збиття літака.

«Вихід РФ з консультацій щодо МН17 — це промовисте свідчення її страху перед правдою про те, що сталося 17 липня 2014 року у небі над Донбасом», — заявив Дмитро Кулеба.

Він наголосив, що Україна, натомість, завжди була відкритою до співробітництва та надавала всю необхідну інформацію органам влади Нідерландів у цій справі. Міністри домовилися продовжувати співробітництво з метою встановлення справедливості та притягнення винних до відповідальності. У свою чергу Блок позитивно оцінив приєднання України як третьої сторони до міждержавного позову Нідерландів проти Росії у Європейському суді з прав людини.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше Міністерство закордонних справ Російської Федерації заявило про те, що країна виходить з процесу консультацій у справі MH17.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.