Справа Марківа: омбудсмен повідомила нові подробиці засідання суду

-

Читайте также

Уповноважена з прав людини Людмила Денисова розповіла подробиці засідання апеляційного суду в Мілані у справі нацгвардійця Віталія Марківа. Про це вона написала на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

За її словами, виступ Генерального прокурора під час сьогоднішнього засідання є тиском на суддів і присяжних, щоб домогтися покарання, необхідного прокурором.

«Для Генерального прокурора свідоцтво нацгвардейців, що вони стріляли тільки у відповідь, -» нечувана брехня». На його думку, рації Віталія Марківа — це» доказ «його провини», — йдеться в повідомленні.

За словами Денисової, знову відбулася демонстрація відео, де зафіксовано згадані рації і РПГ, а також прозвучали деякі факти зі звіту ОБСЄ про порушення, що стосуються журналістів.

«Генеральний прокурор, по суті, повторила все, що було озвучено на суді в Павії. Вважаю, що цей виступ є тиском на суддів і присяжних, щоб домогтися покарання, якого вимагає прокурор — підтвердження вироку і укладення Віталія Марківа на 24 роки», — додала омбудсмен.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше італійський суд у справі нацгвардійця Марківа отримав докази невинуватості українця.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

рф поширює дезінформацію, що ракета, яка впала на територію Польщі – українська

Пропаганда російської федерації поширює дезінформацію, про те, що ракета, яка впала на територію Польщі, начебто є українською. Про це повідомив...