Спортсменам Білорусі заборонили виїжджати на змагання за кордон

-

Читайте также

Міністерство спорту Білорусі заборонило спортсменам виїжджати на змагання в інші держави. Наказ стосується усіх видів спорту, стверджують білоруські легкоатлети Андрій Кравченко і Христина Тимановська, пише «Радіо Свобода».

Як доказ існування заборони Кравченко опублікував скріншот листування з начальством, з якого випливає, що порушникам наказу загрожує звільнення.

У Міністерстві спорту Білорусі поки не коментували заяву спортсменів.

У серпні минулого року Андрій Кравченко підписав відкритий лист спортсменів Білорусі, в якому засуджувалося насильство білоруської міліції і спецназу щодо протестувальників проти режиму Олександра Лукашенка. Пізніше Кравченко сам взяв участь в одному з мітингів, після чого його заарештували на 10 діб та звільнили зі збірної Білорусі. У серпні цього року спортсмен вирішив залишитися жити з дружиною та дочкою у Німеччині.

У свою чергу Христина Тимановська у серпні, під час Олімпіади в Токіо, виступила з публічною критикою білоруських спортивних чиновників. Після цього влада Білорусі вимагала від неї повернутися в країну. Приїхавши в аеропорт Токіо, спортсменка попросила про допомогу поліцію, пояснивши, що її хочуть вивезти з Японії насильно, а також заявивши про намір просити політичного притулку. В результаті Польща видала Тимановській гуманітарну візу і 4 серпня вона вилетіла до Варшави, а Міжнародний олімпійський комітет позбавив акредитації на Іграх в Токіо головного тренера білоруської збірної з легкої атлетики Юрія Моісевіча і представника команди Артура Шимака.

Як повідомляла група «ІС», МОК може ввести нові санкції проти Білорусі.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

«Победа» российской дипломатии: почему Талибан заговорил о признании Крыма

Российское издание «Октагон.Медиа» опубликовало интервью с Забихуллой Муджахидом, спикером запрещенного в России движения «Талибан», которое сейчас контролирует Афганистан. В...