Спонсора РПЦвУ та власника БРСМ-Нафта внесли до «Миротворця»

-

Читайте также

Спонсора РПЦ в Україні бізнесмена Андрія Бібу внесли до бази «Миротворця». Його звинуватили у «фінансуванні антиукраїнських політичних сил, а також пропагандистських заходів, спрямованих на дестабілізацію суспільно-політичного життя». Крім цього Біба є «противником незалежності українського православ’я від підконтрольної Росії (країна-агресор) РПЦ».

Про це пише «Духовний фронт України».

Центр «Миротворець» попросив правоохоронні органи розглядати інформацію на сайті про Андрія Бібу, як заяву про скоєння цим громадянином усвідомлених діянь проти національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень.

Нагадаємо, раніше політолог Олексій Голобуцький повідомляв, що діяльність РПЦвУ фінансує власник мережі “БРСМ-нафта” Андрій Біба, який все частіше з’являється у стрічках церковних новин Московського патріархату. Саме він посилював розкол в українському суспільстві, будуючи десятки храмів для меншої частини громади, яка залишилась в Московському патріархаті після переходу в ПЦУ.

Раніше, до загибелі народний депутат України Антон Поляков просив СБУ перевірити викладені у ЗМІ факти фінансування мережею заправок «БРСМ-нафта» та її власником Андрієм Бібою протестів проти приїзду Вселенського патріарха, а також діяльності РПЦ в Україні.

Як повідомляла група «ІС», Новінський може отримати мільярди гривень для просування інтересів РПЦвУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Мера Полтави внесли до бази «Миротворця»: названо причину

Міського голову Полтави Олександра Мамая було внесено до бази сайту "Миротворець". Причиною названо те, що Мамай поширював кремлівську пропаганду...