Спікер парламенту підписав закон про державний захист військових Сил спецоперацій: подробиці  

-

Читайте также

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков підписав Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про державний захист працівників суду і правоохоронних органів» щодо державного захисту військовослужбовців Сил спеціальних операцій Збройних Сил України під час виконання ними завдань за призначенням», йдеться у повідомленні прес-служби Ради.

Метою закону є  забезпечення державного захисту військовослужбовців Сил спеціальних операцій Збройних Сил України та членів їхніх сімей. Зокрема, під час виконання бойових завдань Закон надає їм право на спеціальні заходи безпеки (особиста охорона, охорона житла і майна, забезпечення конфіденційності даних та інші). 

Під час перебування у 142-му навчальному центрі Сил спеціальних операцій у м. Бердичеві, 6 грудня, Дмитро Разумков зауважив, що необхідно не просто говорити, а робити важливі речі для наших військовослужбовців, адже саме вони роблять все для того, щоб в Україні  знову запанував мир. 

Ухвалений закон сприятиме підвищенню ефективності виконання спеціальних та розвідувальних завдань ССО Збройних Сил України в інтересах національної безпеки та оборони держави.

Як повідомляла група «ІС», депутати Верховної ради ухвалили в цілому законопроєкт №4186 про внесення змін до Закону України «Про державний захист працівників суду і правоохоронних органів» щодо держзахисту військовослужбовців ССО під час виконання ними завдань за призначенням.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Наращивание войск РФ в Крыму: в ООН выступили с жестким заявлением

В ООН отреагировали на организованное Российской Федерацией неформальное заседание по "формуле Арриа", состоявшееся 5 мая. РФ призвали немедленно прекратить...