Спецслужби рф вербують «спостерігачів» серед іноземців на псевдореферендуми в Україні

-

Читайте также

У рамках підготовки до проведення так званих «референдумів» на тимчасово окупованих територіях Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей російські спецслужби в екстреному порядку ведуть роботу з вербування так званих «міжнародних спостерігачів» серед іноземних громадян. Про це з посиланням на джерело в українській розвідувальній спільноті повідомив керівник Центру оборонних реформ, координатор міжвідомчої платформи протидії гібридним загрозам, яка здійснює свою діяльність у рамках співробітництва Україна-НАТО, Олександр В. Данилюк, пише «Guildhall».

«У рамках підготовки до референдуму на тимчасово окупованих територіях України російські спецслужби в екстреному порядку ведуть пошук іноземних громадян, яких можна було б залучити до проведення «референдумів» як «міжнародні спостерігачі», — повідомив він.

«На сьогодні переговори ведуть приблизно із сотнею іноземних громадян, більшість із яких є чинними посадовими особами у своїх країнах. Відповідальним за організацію візиту іноземців визначено першого заступника Ради молодих дипломатів МЗС рф Аганесяна Арега Гарегіновича. На даний момент підтвердження про свою участь вже нібито надали 3 громадяни Німеччини, 3 – Сербії, 4 – Італії та близько 10 громадян країн африканського континенту», — розповів керівник ЦОР.

«За вказівкою АП рф, у період проведення так званого «референдуму» у Донецькій та Луганській областях потрібна присутність щонайменше 15 «міжнародних спостерігачів», а в Херсонській та Запорізькій областях – по 10», — підсумував Олександр В. Данилюк.

«Варто відзначити, що такі «референдуми» є злочином і участь у них, як для жителів окупованих територій так і для іноземців тягне за собою кримінальну відповідальність», — додав керівник Центру оборонних реформ.

Як повідомляла група «ІС», результати псевдореферендуму в ОРДЛО вже готові.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

У Франції працюють над пропозицією створення спецтрибуналу для злочинців рф

У Міністерстві закордонних справ Франції повідомили про те, що країна почала роботи зі створення спеціального трибуналу для злочину російської...