Спецслужби України проведуть антитерористичні навчання неподалік лінії фронту

-

Читайте также

15-16 вересня у м. Рубіжне, у рамках операції Об’єднаних сил, відбудуться планові навчання з протидії диверсійним і терористичним загрозам за участю регіональних суб’єктів боротьби з тероризмом, повідомили у штабі ООС.

Тренування будуть проводитись в умовах, максимально наближених до реальних. Тому Служба безпеки України закликає жителів Рубіжного з розумінням поставитись до можливих незручностей, зберігати спокій та дотримуватись правил особистої безпеки.

Просимо громадян, у разі необхідності пересування містом, мати при собі документи, що посвідчують особу (паспорт, посвідчення водія, довідку про навчання тощо).

Усі дії відбуваються в рамках чинного законодавства України та санкціоновані командувачем Об’єднаних сил генерал-лейтенантом Володимиром Кравченком.

У випадку виявлення підозрілих предметів або отримання інформації про протиправні дії невідомих осіб, їх причетність до диверсійно-розвідувальних груп або терористичних підрозділів бойовиків, негайно повідомляйте чергові служби.

Як повідомляла група «ІС», СБУ провела контрдиверсійні тренування на Вінниччині.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Гібридна війна: «злив» у Мережу персональних даних українців виявився фейком

Держспецзв'язку разом з СБУ та Кіберполіцією продовжують розслідувати кібератаку на сайти органів державної влади, що сталася вночі з 13...