Спецслужба Фінляндії наголосила на масштабах кібершпіонажу з боку РФ та Китаю

-

Читайте также

Служба безпеки та розвідки Фінляндії (SUPO) оприлюднила відкриту частину свого звіту про роботу за 2020 рік (SUPO 2020 Year Book), у якому окреслено оцінку основних загроз національній безпеці країни.

Звіт вкотре засвідчив, що для Росії ведення війни в кіберпросторі поступово перетворюється на один із важливих інструментів втілення зовнішньої політики. Це потребує додаткової уваги з боку міжнародної спільноти, йдеться у повідомленні на сайті Служби зовнішньої розвідки України.

Констатується, що у 2020 році, який по праву можна назвати роком кібершпіонажу, основним джерелом пов’язаних зі шпигунською діяльністю загроз для національної безпеки Фінляндії залишалася відповідна діяльність Росії та Китаю.

За цих обставин SUPO визначила ключовим пріоритетом своєї роботи надання ранніх попереджень про деструктивні кібероперації, за якими стояли вказані держави. Фінські контррозвідники зазначають, що ці операції, з-поміж іншого, були спрямовані на спроби вплинути на ухвалення зовнішньополітичних і безпекових рішень офіційного Гельсінкі.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, Росія є основним джерелом загроз для ЄС у кіберсфері.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В РФ судья вынесла решение и сопроводила его фразой «НО НЕ УВЕРЕНА». ФОТО

В Российской Федерации судья Арбитражного суда Москвы Карина Мороз вынесла решение о взыскании 466,7 тыс. рублей с «Авиационной холдинговой...