Спецпризначенці «Шквалу» проходять підготовку за стандартами НАТО

-

Читайте также

Від початку листопада спецпризначенці прикордонної комендатури швидкого реагування «Шквал» тренуються в рамках Об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи JMTG-U, що проходять на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного на Львівщині, інформує прес-служба ДПСУ.

У ході навчань офіцери ПКШР відпрацьовували питання управління підрозділом та вогнем під час прикриття державного кордону та боротьби з диверсійно-розвідувальними групами за стандартами НАТО з позначенням дій підрозділів на місцевості.

Бійці «Шквалу» здійснювали прикриття державного кордону в районі виконання завдання. Прикордонники відпрацювали пошук, блокування та знищення диверсійно-розвідувальних груп, виконання дій під час відходу прикордонного підрозділу в запасний район після вторгнення через державний кордон переважаючих сил противника.

У п’ятницю, 18 грудня, було підбито підсумки батальйонних тактичних навчань, на яких іноземні колеги відзначали високий рівень підготовки українських охоронців кордону та злагодженість дій підрозділу Держприкордонслужби.

Зазначимо, що навчання прикордонників в межах програми JMTG-U проходять спільно з 58-ю окремою мотопіхотною бригадою імені гетьмана Івана Виговського Збройних Сил України та завершаться наприкінці грудня бригадними тактичними навчаннями.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше військові розповіли, скільки операторів Javelin підготували у Школі протитанкової артилерії.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Кожен другий торговий центр в росії опинився під загрозою закриття

Близько 200 торгових центрів по всій росії перебувають на межі банкрутства, а найближчим часом до них можуть додати ще...