Спецпризначенці ПКШР моделюють бойові дії за стандартами НАТО

-

Читайте также

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного триває вишкіл спецпризначенців прикордонної комендатури швидкого реагування в рамках JMTG-U (Об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи Україна), інформує прес-служба ДПСУ.

Офіцери управління ПКШР навчаються приймати військові рішення за стандартами НАТО (MDMP).

Отримавши бойовий наказ, офіцери штабу відпрацьовують декілька варіантів дій підрозділу та проводять розіграш цих варіантів за допомогою військової гри на карті.

Оцінивши переваги та можливі втрати підрозділу, затверджується основний варіант дій, який моделюється в системі імітаційного моделювання JCATS, яка дозволяє моделювати тактичні дії на різних місцевостях та відпрацьовувати навчально-бойові завдання, визначивши їх результативність.

Це дає можливість опановувати нові прийоми та способи ведення бойових дій та оптимізувати використання матеріально-технічних засобів та інших ресурсів, необхідних для ефективної підготовки підрозділу.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше військові розповіли, скільки операторів Javelin підготували у Школі протитанкової артилерії.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Кожен другий торговий центр в росії опинився під загрозою закриття

Близько 200 торгових центрів по всій росії перебувають на межі банкрутства, а найближчим часом до них можуть додати ще...