Спецпризначенці Нацгвардії відпрацювали прифронтовий населений пункт на Луганщині

-

Читайте также

Бійці Національної гвардії здійснили оперативно-профілактичне відпрацювання населеного пункту Нижньотепле поблизу Станиці-Луганської. Про це інформує прес-служба НГУ.

Під час оперативного відпрацювання вказаної ділянки було виявлено ймовірний факт здійснення контрабанди з окупованої території Луганської області.

Угруповання з контрдиверсійної боротьби ОС, яке очолює Національна гвардія України, систематично проводить заходи оперативно-профілактичного відпрацювання на прифронтових ділянках.

Відпрацювання у прифронтових населених пунктах спрямоване на стабілізування криміногенної ситуації у населеному пункті, посилення охорони публічного порядку та безпеки громадян, запобігання незаконному обігу зброї, наркотичних речовин, а також виявлення осіб, причетних до діяльності незаконних збройних формувань.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, нацгвардійці виявили арсенал боєприпасів у прифронтовій Авдіївці.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Майбутні офіцери-морпіхи разом із військовими моряками відпрацювали висадку десанту та бій з умовним противником

В акваторії Чорного моря проведено заходи з підготовки корабельно-катерного складу національних ВМС та майбутніх офіцерів морської піхоти – курсантів...