Спецпризначенці Держприкордонслужби продовжують тренування в рамках JMTG-U. ФОТО

-

Читайте также

На Львівщині триває підготовка військовослужбовців прикордонної комендатури швидкого реагування Ізмаїльського загону в рамках JMTG-U.

Про це повідомляється на офіційному сайті Державної прикордонної служби України.

Упродовж минулого тижня спецпризначенці взяли участь в ротних тактичних навчаннях. Зокрема вони відпрацювали завдання з відбиття атаки противника на державному кордоні, організації контрольних та режимних заходів, несення служби на контрольних постах та блокпостах, а також завдання з охорони та оборони місця розташування підрозділу.

Нагадаємо, що 55-денний курс тренувань триватиме до 1 жовтня, кінцевим результатом навчань буде проведення в період з 20 вересня по 1 жовтня міжнародних багатонаціональних навчань Rapid Trident-2021, які в єдиному задумі будуть пов’язані зі стратегічними навчаннями.

Варто зазначити, що цього року прикордонники у навчаннях Rapid Trident-2021 будуть брати участь самостійно, при цьому виконуватимуть завдання перебуваючи в оперативному підпорядкуванні бригади Сухопутних військ ЗСУ. Ключовим моментом буде відпрацювання питання прийняття лінії державного кордону України під охорону.

Як повідомляла група «ІС», на Закарпатті прикордонники виявили групу порушників з боєприпасами до гранатомета.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В Чехии взяли под стражу гражданина РФ, который участвовал в оккупации Крыма: подробности

Городской суд в столице Чехии Праге принял решение о заключении под стражу гражданина РФ Александра Франчетти, который участовал в...