Соратника Трампа звинуватили у порушенні збройного ембарго щодо Лівії – звіт ООН

-

Читайте также

Приватний охоронний підрядник та неформальний радник колишнього президента США Дональда Трампа Ерік Прінс міг порушити збройне ембарго Організації Об’єднаних Націй щодо Лівії – про це йдеться у звіті розслідувачів ООН, який цитують американські медіа, пише «Голос Америки».

Цей конфіденційний документ Ради безпеки потрапив у розпорядження New York Times та Washington Post. В ньому йдеться про те, що Прінс запропонував військову операцію, спрямовану на допомогу лівійському генералу, командувачу Лівійської національної армії Халіфі Хафтару, в квітні 2019 року.

Така операція могла б допомогти Хафтару у його боротьбі проти міжнародно визнаного уряду Лівії. План операції в тому числі передбачав формування загону для вистеження та вбивства лівійських військових командувачів, що протистоять Хафтару, стверджують журналісти New York Times. Тим часом Washington Post цитує адвоката Прінса, який стверджує, що той нічого не порушив.

«Ерік Прінс не має жодного стосунку до будь-яких операцій у Лівії у 2019 році або будь-коли ще», – йдеться в листі юриста Метью Шварца, який наводить видання.

Прінс – брат колишньої міністерки освіти США Бетсі Девос та засновник військово-охоронної фірми Blackwater, став відомим після того, як співробітники його компанії у 2007 застрелили кількох неозброєних цивільних під час війни в Іраку. Трамп помилував чотирьох засуджених у цій справі.

Як повідомляла група «ІС», Росію піймали на постачання військової техніки до Лівії.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Реалии оккупации: в ОРДО умирает промышленность, но процветает пропаганда

В 5 по 7 мая в "ДНР" на три дня вернули комендантский час, который отменялся специальным указом "главы ДНР"...