Сьогодні – День Збройних сил України. ВІДЕО

-

Читайте также

Сьогодні в Україні відзначається День Збройних сил. 6 грудня 1991 року Верховна Рада прийняла Закон «Про Збройні сили України», і з цієї нагоди, кожного року, починаючи з 1993-го, наші військові відзначають своє професійне свято.

З цієї нагоди захисників України привітав міністр оборони Андрій Загороднюк:

«Шановні військовослужбовці та ветерани!

В цей день — день 28-ї річниці Збройних Сил України — ви почуєте на свою адресу безліч привітань. Яких, поза сумнівом, заслуговуєте.

Я хотів би відкласти традиційний пафос убік та сказати вам те, що у п’ятницю 6 грудня вважаю за головне.

Кожна армія має періоди злету і падінь. Думаю, ви погодитесь, що “зліт” — це точно те слово, яке характеризує наше Військо після Революції гідності й агресії Росії на Донбасі.

Це був рух усупереч усьому — матеріальним труднощам, зрадам, втратам.

Але ось головне: мирне небо над головами українців поза зоною ООС — це заслуга виключно ваша. Ви зупинили підготовленого ворога, який, якщо мислити масштабно, відмовляв Україні у праві називатись незалежною країною.

Ви без жодних «перехідних періодів» швидко зміцніли й набули бойового досвіду, якому в вас вчаться під час тренувань наші партнери.

Отже, по-перше, щиро дякую Збройним Силам України за мужність та професіоналізм. Це ціную я, цінують ваші члени родини та всі українці, яким дорога держава. Шаную кожного воїна, який прямо зараз захищає наше життя у зимових окопах. Вдячний ветеранам війни, волонтерам і небайдужим співвітчизникам за підтримку наших військових у критичні для Армії моменти. Закликаю пам’ятати кожного військовослужбовця, який чи яка поліг в боротьбі з ворогом. Вони — наші герої і водночас наш біль.

По-друге, обіцяю робити все, щоби укріплювати боєздатність армії та підвищувати соціальні стандарти для воїнів. Це можливо тільки тоді, коли і країна, і військо рівнятимуться на європейських та євроатлантичних партнерів та їхні стандарти. Нагадаю, що стандарти НАТО — це не інтернет-мем чи кліше, а синонім розвитку та еволюції.

У День Збройних сил України бажаю воїнам безпеки та успіхів на службі, а їхнім сім’ям — героїв, які завжди повертаються додому!»

Звернувся до бойових побратимів і начальник Генерального штабу – Головнокомандувач ЗСУ генерал-лейтенант Руслан Хомчак:

«Дорогі бойові побратими!

Сьогодні немає в суспільстві більш шанованої державної інституції ніж Збройні Сили України. Загартовані в боях з російським агресором, вміло поєднуючи сучасну систему підготовки з унікальним бойовим досвідом Збройні Сили України стали справжнім гарантом збереження незалежності та суверенітету Української держави.

Саме завдяки мужності і героїзму українських воїнів було локалізовано збройний конфлікт на сході України, стабілізовано суспільно-політичну обстановку та створено умови для відновлення територіальної цілісності країни політико-дипломатичним шляхом. Такі значні досягнення є результатом самовідданої ратної праці кожного з вас.

Висловлюю подяку всьому особовому складу Збройних Сил України, ветеранам військової служби, представникам волонтерських і громадських організацій за вірність Військовій присязі та високу громадянську позицію.

У цей день віддаємо шану і будемо завжди пам’ятати тих, хто віддав своє життя за свободу та незалежність Українського народу.

З нагоди головного військово-професійного свята бажаю вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, добробуту, віри в перемогу, нових здобутків в ім’я зміцнення обороноздатності нашої держави»

Також привітав колег, що боронять нашу країну від російської агресії на сході України, та всіх, хто причетний до захисту нашої Держави, командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко:

«Дорогі бойові побратими!

Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем Збройних Сил України!

Двадцять вісім років новітньої історії українського війська — це тернистий шлях від становлення, спроб знищення до вагомих досягнень, міжнародного та всенародного визнання.

Сьогодні ЗСУ перебувають в авангарді боротьби українського народу проти російської з6ройної агресії. Саме завдяки мужності та героїзму наших воїнів на передовій, створено належні умови для відновлення територіальної цілісності та здійснення комплексу реформ з модернізації країни.

З нагоди свята висловлюю щиру вдячність всьому особовому складу Об’єднаних сил за сумлінне виконання службового обов’язку, вірність військовій присязі та активну громадянську позицію.

У цей урочистий день бажаю всім військовослужбовцям і їхнім родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту та вдачі на шляху реалізації усіх планів і задумів!

Слава Збройним Силам України! Слава Україні!»

Група «Інформаційний спротив» приєднується до всіх привітань нашим героїчним захисникам!

загрузка...

Свежее

У СБУ повідомили про успіхи у протистоянні «армії ботів» у соцмережах: деталі

Від початку поточного року кіберфахівці СБУ блокували роботу 12 «ботоферм» потужністю понад 65 тисяч акаунтів. Через них поширювався антиукраїнський,...