Сьогодні – День Національної гвардії України

-

Читайте также

У четвер, 26 березня, в Україні відзначається День Національної гвардії. Це свято було встановлено згідно з указом Президента України від 18 березня 2015 року. Його було впроваджено, «…враховуючи значення та роль Національної гвардії України у виконанні завдань із забезпечення державної безпеки та оборони держави, захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку».

Національна гвардія України як самостійна структура силового блоку існувала в період з 1991 по 2000 рік, після чого її розформували. Проте, у зв’язку із загостренням ситуації в Криму та у східних регіонах України було прийнято рішення відновити Нацгвардію.

13 березня 2014 року Верховна Рада ухвалила Закон «Про Національну гвардію України», згідно з яким дана структура була відновлена як «військове формування з правоохоронними функціями». Базою для формування особового складу НГУ тоді стали підрозділи Внутрішніх військ, а також добровольці. А вже з квітня 2014 року особовий склад Нацгвардії у взаємодії зі Збройними силами України брав участь у Антитерористичній операції на сході нашої Держави.

Колектив групи Інформаційний Спротив приєднується до всіх привітань нашим нацгвардійцям! Бажаємо міцного здоров’я, успіхів у виконанні учбових та бойових завдань!

загрузка...

Свежее

Пережившую блокаду жительницу Петербурга не пустили на кладбище из-за Путина

В Санкт-Петербурге в 78-ю годовщину снятия блокады Ленинграда временно ограничен допуск людей на Пискаревское мемориальное кладбище, которое должен был...