Смерть білоруського активіста Шишова у Києві: у МЗС України зробили заяву

-

Читайте также

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба відреагував на резонансну новину про смерть білоруського активіста Віталія Шишова, тіло якого під ранок 3 серпня знайшли у парку у Святошинському районі Києва.

«Я шокований трагічною звісткою про смерть білоруського активіста Віталія Шишова та висловлюю співчуття його рідним і близьким», — написав він у  Twitter.

Міністр зазначив, що Україна зробить все можливе для розслідування цієї справи.

«Важливо виявити всю правду про його трагічну смерть», — сказав Кулеба.

Нагадаємо, 2 серпня у Києві пішов на пробіжку і не повернувся додому голова Білоруського дому в Україні Віталій Шишов.

Під ранок 3 серпня тіло Шишова знайшли повішеним у парку у Святошинському районі Києва.

Поліція розпочала кримінальне провадження за статтею 115 Кримінального кодексу України – умисне вбивство. Правоохоронці будуть перевіряти всі версії, в тому числі версію вбивства, замасковану під суїцид.

У «БДУ» підтвердили, що за Шишовим стежили. Раніше надходили попередження про всілякі провокації аж до викрадення і ліквідації.

Міністри закордонних справ ряду європейських країн закликали владу України належно розслідувати смерть голови ГО «Білоруський дім в Україні» Віталія Шишова.

Як повідомляла група «ІС», МЗС України висловило протест з приводу візиту депутатів партії Путіна на окупований Донбас.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Диктатура в РФ: Госдума разрешит губернаторам сидеть пожизненно

В Российской Федерации становится нормой пожизненная форма государственного управления, без какого либо лимита на сроки пребывания на высших государственных...