Службовці привласнили мільйони гривень, які були виділені на будівництво казарм на Одещині

-

Читайте также

Проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом можливого зловживання службовими особами Південного територіального квартирно-експлуатаційного управління службовим становищем в інтересах суб’єктів господарювання, з метою отримання ними неправомірної вигоди. Про це повідомляє Військова прокуратура Південного регіону України.

Встановлено, що Південне ТерКЕУ уклало договір генерального підряду із ТОВ «СК-ДАРІНА» на будівництво казарми поліпшеного планування № 5 у військовому містечку № Ч-1, що розташоване в смт Чорноморське Лиманського району Одеської області на загальну суму 20,3 млн гривень.

Упродовж 2018 року, на підставі актів виконаних робіт, Південне ТерКЕУ прийняло та оплатило підряднику роботи на суму понад 8,8 млн гривень. Однак, за результатами проведених судових будівельно-технічних експертиз установлено, що обсяги та вартість фактично виконаних робіт не відповідають даним, вказаним в актах приймання виконаних робіт та різняться на суму майже 4,3 млн гривень.

Наразі Військова прокуратура Південного регіону України призначила у кримінальному провадженні судову економічну експертизу, після завершення якої буде вирішено питання про повідомлення винним особам про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Досудове розслідування інших кримінальних проваджень, що стосуються будівництва у вказаному військовому містечку, перебуває на постійному контролі Військової прокуратури Південного регіону України.

Нагадаємо, як раніше повідомляла група ІС, на Одещині звели нову казарму для курсантів за 6 млн гривень.

загрузка...

Свежее

Скандал з прикрасами у формі карти України без Криму: стало відомо про компанію-виробника

Група «ІС» повідомляла, що на американській торговельній площадці Amazon продається золота підвіска у формі карти України. Журналісти встановили, що...