Служба зовнішньої розвідки вдосконалює систему кадрового забезпечення

-

Читайте также

Служба зовнішньої розвідки (СЗР) України вдосконалює систему кадрового забезпечення відповідно до найкращих практик країн – членів НАТО.

Зокрема, як повідомляється, в системі Служби створено Тренінговий центр, основним завданням якого є формування знань і навичок, необхідних для виконання завдань, поставлених перед розвідкою.

Натомість Академію зовнішньої розвідки України ліквідовано відповідно до Розпорядження КМУ від 5 листопада 2021 року №1407-р.

Як повідомляла група ІС, Служба зовнішньої розвідки України вперше підготувала інформаційний бюлетень «Біла книга». «Родзинкою» видання стала оцінка основних зовнішніх загроз національній безпеці України у зовнішньополітичній, економічній, інформаційній та інших сферах, зокрема у сфері кібербезпеки, їх тенденцій та динаміки розвитку.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Япония примет на вооружение крылатые ракеты дальностью более тысячи километров — СМИ

Вооруженные Силы Японии планируют вооружиться крылатыми ракетами с дальностью более тысячи километров. Разработкой этих боеприпасов займется Mitsubishi Heavy Industries,...