Служба зовнішньої розвідки України оприлюднила «Білу книгу»: подробиці

-

Читайте также

До свого професійного свята, яке відзначається 24 січня, Служба зовнішньої розвідки України вперше підготувала інформаційний бюлетень «Біла книга», інформує Укрінформ.

«Родзинкою» видання стала оцінка Службою зовнішньої розвідки основних зовнішніх загроз національній безпеці України у зовнішньополітичній, економічній, інформаційній та інших сферах, зокрема у сфері кібербезпеки, їх тенденцій та динаміки розвитку.

При цьому особлива увага приділена основній країні-джерелу загроз – Російській Федерації. Про плани Кремля, стратегію та тактику деструктивної політики щодо України з підриву української державності як зсередини, так і через зовнішнє середовище та інші наміри можна дізнатися із окремого розділу.

Також у бюлетені приділено увагу низці питань:

  • Яка нині структура СЗР України?
  • Які їй визначені основні завдання і напрями діяльності?
  • Як відбувається реформування відповідно до ухваленого Закону України «Про розвідку»?
  • Яка чисельність Служби і система комплектування?
  • Скільки коштів виділено в Державному бюджеті України на зовнішню розвідку і як вони використовуються?

«Біла книга» розкриває пріоритети, які визначає президент України для СЗР України, та його очікування конкретних дій Служби у контексті протидії зовнішнім загрозам, а також дає змогу побачити візію керівництва Служби перспективних напрямів розбудови стратегічної розвідки України.

Зібрана під однією обкладинкою інформація, на думку СЗР, зацікавить як фахівців у сфері національної безпеки і оборони держави, так і партнерів, журналістів та широке коло громадськості.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

«Когда закончится фашизм?»: в ОРДО жалуются на принудительную вакцинацию

На оккупированных территориях Донецкой области продолжается принудительная вакцинация учителей. С подробностями процесса знакомит сайт 62.ua со ссылкой на сообщения...