Скільки грошей можна вивезти в ОРДЛО: нові правила

-

Читайте также

Доба в ООС: окупанти двічі порушили режим тиші, застосувавши гранатомети

Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою. На ділянках відповідальності переважної більшості підрозділів порушень режиму припинення вогню...

Война в Ливии: РФ уличили в поставках оружия и боеприпасов наемникам Хафтара

Ливийская армия в воскресенье сообщила, что грузовые самолеты российского производства осуществили новые военные поставки силам, лояльным Халифе Хафтару. В интервью...

Закладка в оккупированном Крыму УДК проекта 23900 оживила давно забытые «распилы»

Заложенные менее двух недель назад на керченском судостроительном заводе “Залив” российские УДК проекта 23900, продемонстрировавшие потребителям кремлевской пропаганды очередную...

У штабі Операції об’єднаних сил пояснили, як саме працюватимуть нові правила перевезення грошових коштів через КПВВ. Вони вступили в силу 28 листопада 2019 року.

Зокрема, наказом Мінветеранів від 18.11.2019 № 92 «Про затвердження переліку і обсягів обмежених або заборонених до переміщення через лінію розмежування та до/з гуманітарно-логістичних центрів товарів» установлено, що фізична особа може переміщувати готівкові кошти з тимчасово окупованих територій на контрольовані Україною території у сумі, що не перевищує 50 000 гривень, або еквівалентній сумі у валюті, без підтверджувальних документів про їх походження.

А також у сумі, що перевищує 50 000 гривень, або еквівалентній сумі у валюті, за умови погодження переміщення цих коштів з представниками координаційного центру.

У напрямку з контрольованих Україною територій на тимчасово окуповані території можна перевозити не більше 20 000 гривень, або еквівалент в іноземній валюті без підтверджувальних документів про їх походження.

Не дивлячись на роз’яснювальну роботу, й надалі тривають порушення цих вимог громадянами, що перетинають лінію розмежування.

Так, днями, співробітниками Державної фіскальної служби України, які включені до складу Об’єднаних сил, спільно з військовослужбовцями прикордонної служби, на КПВВ «Мар’їнка» попереджено спробу ввезення з тимчасово непідконтрольної території значної суми готівкових коштів без підтвердження походження.

Під час перетину КПВВ на автомобілі ВАЗ 2107 з тимчасово непідконтрольної території за маршрутом Донецьк–Курахове, 47-річний громадянин намагався перевезти 634 тисячі гривень. Готівку було виявлено під час огляду автомобіля і особистих речей.
Після виявлення правопорушення, громадянин відразу запропонував співробітникам ДФС та прикордонникам неправомірну вигоду у розмірі 2 000 гривень з метою безперешкодного перетину лінії розмежування.

Відносно порушника складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 204-3 КУпАП, а матеріали щодо надання неправомірної вигоди, разом з виявленими коштами, скеровано до Національної поліції для прийняття рішення, згідно чинного законодавства.

Раніше стало відомо про те, що СБУ викрила масштабну схему, яка завдала серйозних збитків державі та загрожувала населенню.

загрузка...

Свежее

Северо-Крымский канал готов к подаче воды, но есть нюансы, — эксперт

В Крыму маловодный период. Это касается не только канала, в котором нет воды, но также и природных местных водотоков,...

Россияне готовятся к снижению зарплаты – данные опроса

Треть россиян ожидают снижения зарплат по итогам текущего года. Так ответили 34 процента респондентов, на вопрос сервиса «Работа.ру», ожидают ли они изменения зарплаты в...

Жизнь в оккупации: как работают банки в аннексированном Крыму

Спустя шесть лет после аннексии Крыма в Крыму работает всего шесть банков, большинство из них находятся под западными санкциями. Из-за этого на полуострове сложности...