Скільки грошей можна вивезти в ОРДЛО: нові правила

-

Читайте также

Какова российская делегация ПАСЕ в лицах: аморальная клоака в сердце Европы

Сегодня я писал о том, что российская делегация в ПАСЕ решила поднять вопрос об ущемлении прав русскоязычных в Украине....

Окупанти вдосконалюють тактику підступних методів ведення війни — штаб ООС

Російсько-окупаційні війська не гребують найбруднішими методами ведення бойових дій проти України. Успішно засвоївши тактику обстрілів з-за спин цивільного населення,...

Як нові: у Києві відвантажено партію відремонтованих танків Т-72. ФОТО

У п’ятницю, 24 січня, перша у 2020 році партія з 15 одиниць відремонтованих танків Т-72 з покращеними ТТХ відправилася...

У штабі Операції об’єднаних сил пояснили, як саме працюватимуть нові правила перевезення грошових коштів через КПВВ. Вони вступили в силу 28 листопада 2019 року.

Зокрема, наказом Мінветеранів від 18.11.2019 № 92 «Про затвердження переліку і обсягів обмежених або заборонених до переміщення через лінію розмежування та до/з гуманітарно-логістичних центрів товарів» установлено, що фізична особа може переміщувати готівкові кошти з тимчасово окупованих територій на контрольовані Україною території у сумі, що не перевищує 50 000 гривень, або еквівалентній сумі у валюті, без підтверджувальних документів про їх походження.

А також у сумі, що перевищує 50 000 гривень, або еквівалентній сумі у валюті, за умови погодження переміщення цих коштів з представниками координаційного центру.

У напрямку з контрольованих Україною територій на тимчасово окуповані території можна перевозити не більше 20 000 гривень, або еквівалент в іноземній валюті без підтверджувальних документів про їх походження.

Не дивлячись на роз’яснювальну роботу, й надалі тривають порушення цих вимог громадянами, що перетинають лінію розмежування.

Так, днями, співробітниками Державної фіскальної служби України, які включені до складу Об’єднаних сил, спільно з військовослужбовцями прикордонної служби, на КПВВ «Мар’їнка» попереджено спробу ввезення з тимчасово непідконтрольної території значної суми готівкових коштів без підтвердження походження.

Під час перетину КПВВ на автомобілі ВАЗ 2107 з тимчасово непідконтрольної території за маршрутом Донецьк–Курахове, 47-річний громадянин намагався перевезти 634 тисячі гривень. Готівку було виявлено під час огляду автомобіля і особистих речей.
Після виявлення правопорушення, громадянин відразу запропонував співробітникам ДФС та прикордонникам неправомірну вигоду у розмірі 2 000 гривень з метою безперешкодного перетину лінії розмежування.

Відносно порушника складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 204-3 КУпАП, а матеріали щодо надання неправомірної вигоди, разом з виявленими коштами, скеровано до Національної поліції для прийняття рішення, згідно чинного законодавства.

Раніше стало відомо про те, що СБУ викрила масштабну схему, яка завдала серйозних збитків державі та загрожувала населенню.

Свежее

Международный нацизм и радикализм на службе Российской Федерации

С большим интересом, но без какого-либо удивления, ознакомился с журналистским расследованием BBC, посвященном основателю и лидеру американской военизированной неонацистской...

На «историческом фронте» Польша-Россия: в Варшаве напомнили РФ о репарациях

Россия обязана выплатить Польше компенсацию за ущерб, нанесенный во время Второй мировой войны. Об этом заявил лидер правящей польской партии «Право и справедливость» Ярослав Качиньский...

Прокуратура АРК предъявила обвинения крымскому «прокурору», предавшему Украину

Правоохранители взялись за одного из "прокуроров", предавших Украину и перешедших на сторону страны-агрессора. Примечательно, что так называемый прокурор Раздольненского района причастен к фальсифицированию дела...

Это может быть интересно