Скандальний конкурс: чому заблокований відбір керівника Держслужби з етнополітики та свободи совісті

-

Читайте также

Конкурсу на посаду голови Держслужби з етнополітики та свободи совісті заблоковано. Один з кандидатів, що перемагав на всіх етапах, а це  Директор департаменту у справах релігій і національностей Мінкультури Андрій Юраш вважає, що його не хочуть допустити до наступного етапу.

Про всі нюанси ситуації він розповів у Фейсбук.

«Державна служба з етнополітики та свободи совісті — моніторинг конкурсу: 1 етап конкурсу — англійська мова, 18 осіб: Юраш — 92, Юрій Решетніков (основний конкурент, який також дійшов до фіналу) — 91;  2 етап конкурсу — знання законодавства, залишилось 8 осіб: Юраш — 40 (з 40), Решетніков — 39; 3 етап конкурсу — ситуативне завдання, залишилось 4 особи: Юраш — 3 бали, Решетніков — 2,25 бали; 4 етап конкурсу — співбесіда, залишилось лише двоє конкурсантів: Юраш — 6,25 балів, Решетніков – 6», — написав він.

Однак, вважає він,  за чиїмсь неадекватним висновком до наступного етапу на Кабінет Міністрів не допущений ні Юраш, ні його вже єдиний на той час конкурент: оскільки «пропустити вперед» цього опонента не було жодних підстав і можливостей, то було вирішено «замочити» обох.

«Я, «не гідний» того, щоб продовжити справу, яку започаткував і розвинув: прийшовши 5 років тому на посаду директора Департаменту у справах релігій та національностей МКУ, мені не просто вдалося відновити усі спроможності цієї структури, надавши сенсу у роботі усім колегам, але й спільними з ними зусиллями після майже чотирирічної праці на всіх рівнях — стало можливим довести, що така інституція як Держслужба з питань релігії та національностей потребує і обов‘язково дістане повноцінного самостійного розвитку-майбутнього», — написав він.

Як повідомляла група «ІС», у Мінкульті розповіли про наслідки для УПЦ МП, якщо вона не змінить назву.

загрузка...

Свежее

На выставке вооружений представили новый сербский БТР. ФОТО

На проходившей в Белграде с 11 по 14 октября 2021 года оборонно-промышленной выставке "Партнер-2021" сербское военно-промышленное объединение "Југо-импорт -...