Скандал з формою збірної України: стало відомо, чому УЄФА зіграло на користь Росії

-

Читайте также

Німецькі журналісти зробили припущення, через які причини чиновники УЄФА, у скандалі з формою національної збірної України з футболу, стали на бік Росії. За їхньою версією, це могло трапитися через гроші РФ. Як відомо, нещодавно між Європейським футбольним союзом та російським Газпромом був підписаний новий спорнсорський контракт. Про це пише з посиланням на німецьку газету Bild, пише «Укрінформ».

«Відповіддю (на запитання, чому Росія так упевнено поводиться — ред.) може бути багатомільйонний контракт між УЄФА та російською державною газовою компанією «Газпром», який був підписаний лише три тижні тому», — йдеться у статті під заголовком «Мільйонна угода між Газпромом та УЄФА. Чи Путін купив чемпіонат Європи з футболу?».

Як зазначається, Газпром та УЄФА оголосили 19 травня, що домовились про спонсорство турнірів УЄФА для збірних, тож концерн тепер має партнерські права на Євро-2020. В УЄФА відмовились назвати виданню суму, передбачену контрактом, пославшись на конфіденційність.

Інсайдери ж виходять з того, що йдеться про щонайменше 50 млн євро, сказано у публікації.

«Те, як гроші Росії впливають на рішення європейських футбольних функціонерів, є зрозумілим з історії з українськими футболками», — пише автор.

Він зауважує, що Російський футбольний союз очолює голова правління компанії «Газпром нефть» Олександр Дюков, який лише у квітні був обраний членом Виконавчого комітету УЄФА.

У коментарі Bild посол України в ФРН Андрій Мельник висловив думку, що скарга РФ до УЄФА на тлі спонсорської угоди з Газпромом не є збігом. «Той факт, що УЄФА задовольняє російську скаргу щодо української національної форми буквально через декілька днів після укладення спонсорської угоди між Європейським футбольним союзом і державним концерном РФ «Газпром», є більш ніж підозрілим», — заявив дипломат.

При цьому Мельник висловив переконання, що «за допомогою Газпрому Путін укотре користується цим інструментом своєї гібридної війни, щоб розколоти Європу».

«До початку Євро-2020 стає все більш зрозумілим: одна країна хоче зіпсувати задоволення від довгоочікуваного європейського турніру — це Росія Путіна!» – резюмує автор.

Він додав, що у п’ятницю Росія відмовила критичному до Москви журналісту німецької телекомпанії ARD Роберту Кемпе в акредитації на ігри у Санкт-Петербурзі.

Як повідомляла група «ІС», у РФ влаштували істерику через форму збірної України на Євро-2020.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Путину не нужен мир в Ливии: Москва ставит на Каддафи

На фоне относительной стабилизации военно-политической ситуации в Ливии произошло очень важное событие. 30 июля была реализована договоренность об открытии...