Впродовж тижня військовослужбовцями Державної прикордонної служби України зі складу ООС через лінію розмежування було оформлено 287 тисяч громадян та 34 тисячі транспортних засобів.

Про це повідомляє в Facebook прес-центр Операції об’єднаних сил.

Як повідомляється, у зв’язку з несправністю в документах або відсутністю необхідного переліку документів відмовлено в пропуску через лінію зіткнення 244 особам. Також виявлено 17 паспортних документів України, що містили ознаки часткової підробки.

Прикордонниками оформлено 21 внутрішньо-переміщена особа, які через гуманітарну кризу та систематичні порушення прав людини з боку окупаційної адміністрації РФ змушені були залишити місця свого постійного проживання та шукати кращого життя на контрольованій українською владою території.

До адміністративної відповідальності в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на лінії розмежування притягнуто 12 громадян, які перетнули державний кордон України з Російською Федерацією в недіючих пунктах пропуску на тимчасово неконтрольованій ділянці українсько-російського кордону. Також матеріали справ про адміністративні правопорушення складено відносно 4 іноземців, що порушили правила перебування на території України.

Таким чином ситуація на усіх КПВВ залишається контрольованою силами військовослужбовців Державної прикордонної служби зі складу ООС. Перетин лінії розмежування цивільними мешканцями відбувається належним чином і у відповідності до визначених вимог.

Нагадаємо, як раніше повідомляла група ІС, через КПВВ Донбасу намагались незаконно провезти побутову техніку та смартфони.