Ситуація в зоні ООС: зафіксовані грубі порушення з боку окупантів на території ОРДЛО

-

Читайте также

Протягом поточної доби, 19 березня, обстрілів з боку збройних формувань Російської Федерації по позиціям українських захисників не зафіксовано. Про це йдеться у вечірньому зведенні щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил.

У той же час, українська сторона СЦКК повідомляє про грубі порушення з боку російсько-окупаційних військ на території ОРДЛО. Збройні сили Російської Федерації й надалі перешкоджають плановій роботі патрулів Місії ОБСЄ шляхом подавлення радіосигналів управління БПЛА Місії.

15 березня, пролітаючи над районами між населеними пунктами АВДІЇВКА і ДОКУЧАЄВСЬК, БПЛА СММ дальнього радіуса дії зазнавав впливу перешкод радіосигналу унаслідок глушіння. Крім того, цей БПЛА зазнавав впливу перешкод радіосигналу обох модулів GPS під час польоту над районами між ДОКУЧАЄВСЬКОМ і ЗЕЛЕНИМ.

17 березня, пролітаючи над населеним пунктом БОГДАНІВКА, БПЛА СММ малого радіусу дії також зазнавав впливу перешкод радіосигналу.

Також Місією вкотре зафіксовано численні факти мінування окупантами доріг та ділянок місцевості на тимчасово окупованих територіях.

Зазначені дії з боку найманців носять системний характер і свідчать про їх небажання дотримуватись досягнутих домовленостей, йдеться у повідомленні.

Про всі порушення з боку окупантів українську сторону СЦКК поінформував СММ ОБСЄ через встановлений координаційний механізм.

Наголошується, що Збройні Сили України неухильно дотримуються досягнутих домовленостей щодо припинення вогню та є послідовними у виконанні взятих на себе зобов’язань.

За поточну добу піротехнічні розрахунки ДСНС України розмінували понад 7 гектарів території та передали на знищення 154 вибухонебезпечних предмети.

Слава Україні!


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В Казани массово эвакуируют учеников из школ: что происходит

В городе Казань в Российской Федерации из школ массово эвакуируют учеников и персонал после сообщений о заложенных взрывных устройствах....