Ситуація в Афганістані: Талібан захопив ще два райони країни

-

Читайте также

Терористи «Талібану» захопили ще два райони в Афганістані. Про це повідомляє інформаційна агенція dpa  з посиланням на місцевих чиновників.

За даними місцевої влади, напередодні урядові сили безпеки залишили районний центр в провінції Фаріаб на півночі країни після кількох днів бойових дій. При цьому близько сотні військових були або вбиті, або поранені, або взяті в полон. У місцевості залишалось ще близько 20 військових, які чинили опір. При цьому у цей район викликали підкріплення, але воно так і не прибуло.

Крім того, афганські урядові війська залишили й районний центр Шахрак. За словами місцевого губернатора, урядові війська залишили місцевість 6 червня, щоб уникнути жертв серед цивільного населення від бойових дій. Того ж дня щонайменше семеро урядових військових загинули в сутичках з талібами.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, бойовики «Талібан» в Афганістані заробляють масштабним рекетом.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Митрополит Кіпрської Церкви проповідує теорії змови: заява синоду Елладської ПЦ

Синод Елладської Православної Церкви звернувся із жорсткою заявою до синоду Кіпрської Православної Церкви стосовно позиції проросійського митрополита Морфского Неофіта...