Ситуація щодо пасажиро-транспортного потоку на державному кордоні: ІНФОГРАФІКА

-

Читайте также

Минулої доби співробітники Державної прикордонної служби провели оформлення 45,7 тисяч осіб. З них в Україну прямувало більше 27,6 тисячі осіб і понад 18 тисяч громадян виїхали за кордон. Від загальної кількості осіб державний кордон перетнуло майже 41 тисяча громадян України, які в своїй більшості (25,8 тисяч) повернулися додому. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

Іноземних громадян за добу оформлено понад 4,8 тисячі осіб, більше 3 тисяч із них прослідували за межі нашої країни. Відмовлено ж у пропуску в Україну понад 80 іноземним громадянам.

Крім того, було оформлено 12,7 тисяч транспортних засобів, причому як на в’їзд, так і на виїзд майже в однаковій кількості.

Окрім заходів прикордонного контролю прикордонники продовжують проводити і температурний скринінг. Минулої доби під час таких заходів виявлено 1 громадянина України з підвищеною температурою тіла 38°C. В подальшому представниками санітарно-карантинного підрозділу дану особу направлено на обстеження в медичний заклад.

Всього ж з 25.02.2020, від початку запровадження додаткових заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції територією України, температурний скринінг проведено майже 2,3 млн осіб. З підвищеною температурою тіла виявлено більше 40 осіб. Подальше їх обстеження здійснювали представники медичної сфери.

Свежее

Армія рф обстріляла чотири громади Сумської області

Армія російської федерації протягом минулої доби здійснила обстріл чотирьох громад Сумської області. Про це йдеться у повідомленні пресслужби ДПСУ. «Учора,...