Ситуація на КПВВ Донбасу: в штабі ООС повідомили нові дані

-

Читайте также

В зоні проведення ООС впродовж доби підрозділами поліції зведених загонів перевірено 4367 транспортних засоби, 4991 осіб, з яких 4541 по Інформаційному центру. До територіальних підрозділів на причетність до Збройних формувань Російської федерації та її найманців (НЗФ) доставлялись 3 особи. Виявлено 112 адміністративних правопорушень.

За вказаний період поліцейськими розкрито 10 злочинів. У тому числі за видами: 1 ТТУ, 2 грабежі, 7 крадіжок, 8 фактів незаконного поводження з наркотичними засобами.

Минулої доби через контрольний пункт в’їзду-виїзду «Станиця Луганська» на тимчасово окуповану територію України прослідувало 1044 осіб, на підконтрольну Україні територію прибуло 1064 осіб. Відмовлено в пропуску на КТУ через неможливість встановити ЕС «ВДОМА» та відмову від обсервації 4 особам. Не пропущено Збройними формуваннями РФ до тимчасово окупованих територій України 3 особи. Переміщено 1 тіло померлого.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше прикордонники виявили осіб, які намагались виїхати з ОРДЛО за підробними документами.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В РФ на параді до 9 травня пройшлися тюремники та діти

“Побєдобєсіє” у Російській Федерації вже давно перестало дивувати суспільство своїми різноманітними іпостасями та химерними формами, яких воно набуває під...