Ситуація на КПВВ Донбасу: сталі відомі останні дані

-

Читайте также

Рух в більшості гуманітарних дорожніх коридорах заблокований з боку тимчасово окупованої території України. З семи відкритих КПВВ щоденний пропуск здійснюється лише в «Станиці Луганській». Навпроти КПВВ «Новотроїцьке» окупанти розблоковують рух двічі на тиждень – у понеділок та п’ятницю, повідомили в штабі ООС.

Також слід зазначити, що 18 березня російською окупаційною адміністрацією анонсувалось розблокування дорожніх коридорів навпроти КПВВ «Щастя» та «Золоте». Проте пропуск через лінію розмежування на цих напрямках так і не розпочався.

Так, починаючи з 10 листопада минулого року в цих КПВВ щоденно перебуває достатня кількість персоналу Держприкордонслужби України, які готові забезпечити пропуск громадян через лінію розмежування. Але на жаль, деструктивна позиція окупантів перешкоджає вільному переміщенню людей гуманітарними дорожніми коридорами, що і надалі позбавляє тисячі громадян України щоденно реалізовувати свої соціально-економічні права на контрольованій території, яких вони позбавлені в окупації.

На КПВВ «Станиця Луганська» пасажиропотік був динамічним та мав тенденцію до збільшення. У порівнянні з минулим тижнем кількість пропущених громадян зросла на 18%. За тиждень в цьому дорожньому коридорі на тимчасово окуповану територію України прослідували 5 908 осіб, а на контрольовану територію – 6 079 осіб.

На КПВВ «Новотроїцьке» лінію розмежування перетнули 234 громадянина та 38 транспортних засобів до тимчасово окупованої Донеччини, водночас 196 громадян та 30 транспортних засобів прослідували на підконтрольну Україні територію.

Крім того, російські найманці не допустили на тимчасово окуповану територію України 20 громадян, прикордонники забезпечили їх повернення на контрольовану територію.

Упродовж тижня прикордонники виявили громадянина, який прямував на контрольовану територію за частково підробленим документом. До Нацполіції направлені повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення.

Під час прямування з тимчасово окупованої території України проводиться температурний скринінг громадян. Обов’язковою умовою залишається перебування в КПВВ у захисній масці (респіраторі), дотриманням соціальної дистанції з урахуванням нанесених розміток.

Для пропуску на контрольовану територію громадяни повинні дати згоду на проведення заходів обов’язкової самоізоляції з використанням єдиного електронного сервісу «Вдома» або обсервації. А іноземцям під час перетину лінії розмежування необхідно мати поліс страхування.

Як повідомляла група «ІС», Росії нагадали у ТКГ про необхідність виконувати прийняті рішення в рамках нормандського та мінського форматів.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Нацгвардія отримала вже третій гелікоптер Airbus. ФОТО

У четвер, 6 травня, до Києва з Франції прибув вже третій гелікоптер Airbus Н-225, що постачається до Національної гвардії...