Ситуація на КПВВ Донбасу: опубліковано нові дані про рух через лінію розмежування

-

Читайте также

В зоні проведення ООС на Донбасі впродовж доби підрозділами поліції зведених загонів перевірено 4598 транспортних засобів, 4861 особу, з яких 4441 по Інформаційному центру. До територіальних підрозділів на причетність до Збройних формувань Російської федерації та її найманців (НЗФ) доставлялась 1 особа. Виявлено 93 адміністративних правопорушення. За вказаний період поліцейськими розкрито 78 злочинів.

Минулої доби через контрольний пункт в’їзду-виїзду «Станиця Луганська» на тимчасово окуповану територію України прослідувало 1173 осіб, на підконтрольну Україні територію прибуло 603 особи. Через контрольний пункт в’їзду-виїзду «Новотроїцьке» на тимчасово окуповану територію України – 135 і 132 відповідно.

Відмовлено в пропуску на КТУ через неможливість встановити ЕС «ВДОМА» та відмову від обсервації 5 особам. Збройні формування РФ не пропустили до тимчасово окупованих територій України 5 осіб.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, на КПВВ «Станиця Луганська» безкоштовно тестують на COVID-19.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Турецкий флагман оборонпрома ASELSAN расширяет ассортимент вооружений для экспорта

Компания ASELSAN - флагман турецкого оборонпрома, расширяет ассортимент продукции для экспорта. В настоящее время системы дистанционного управления оружием (UKSS) производства...