Ситуація на фронті: в штабі ООС повідомили останні данні

-

Читайте также

Від початку поточної доби, 6 грудня, у смугах відповідальності підрозділів ЗСУ спостерігається тиша, порушень домовленостей з боку російсько-окупаційних військ не виявлено, повідомили в штабі ООС.

У районі проведення операції Об’єднаних сил належно виконують завдання й інші складові сил оборони. Так, саперами ДСНС розміновано понад 3 гектари території у прифронтовому районі та передано на знищення 88 вибухонебезпечних предметів.

Обстановка в районі проведення операції залишається стабільною та контрольованою підрозділами Об’єднаних сил.

За минулу добу представниками Національної поліції України зі складу ОС виявлено 67 адміністративних правопорушень. Підрозділами поліції зведених загонів перевірено 4652 транспортних засоби та 4512 осіб. Також було затримано 3 особи, яких підозрюють у причетності до збройних формувань Російської Федерації та її найманців.

Через контрольний пункт в’їзду-виїзду «Станиця Луганська» на контрольовану Об’єднаними силами територію прибуло 442 особи, у зворотному напрямку – 686 осіб.

Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил контролюється українськими воїнами.

Як повідомляла група «ІС», Об’єднані Сили відновлюють зруйновану інфраструктуру Донбасу.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Российский рубль дешевеет на данных по инфляции в США

На вечерних торгах в среду, 12 мая, рубль ускорил снижение на фоне резкого роста доходностей американских государственных облигаций и...