За юнацьку команду України, яка у півфіналі чемпіонату світу до 20 років обіграла збірну Італії, весь матч провів на полі Кирило Дришлюк, батько якого — майор авіації Павло Дришлюк — загинув 6 червня 2014 р.

Його літак-аеророзвідник Ан-30Б було збито над Слов’янськом російськими найманцями під керівництвом Стрєлкова-Гіркіна.

Кирило Дришлюк грає в збірній на позиції півзахисника під номером 15 — на фото він стоїть у задньому ряду третій праворуч.

Героїчну історію батька молодого футболіста слід пам’ятати кожному українцеві.

Екіпаж літака підполковника Костянтина Могилка отримав завдання провести розвідку над тоді ще окупованим Слов’янськом. Борт був помічений і підбитий терористами. Удар ракети припав на правий двигун. Вогонь перекинувся на праве крило. Літак почав падати. Рятуючи молодших членів екіпажу (3 людини врятувалися, вистрибнувши з парашутом) і відводячи небезпеку від житлового сектору, села Пришиб, командир борту підполковник Могилко, бортінженер майор Дришлюк (на фото нижче), прапорщик Потапенко, радист Момот та фотооператор Камінський залишалися в літаку до кінця.Раніше повідомлялося про те, що терорист Гіркин повідомив про поповнення «Батальона 200» оккупантів за підсумками травня.