Силовики затримали у Білорусі близько сотні людей

-

Читайте также

У Білорусі не припиняються масові протести, що почались після президентських виборів 9 серпня та оголошення перемоги на них Олександра Лукашенка. У неділю, 20 грудня, організатори протестів закликали людей виходити на «Марші народного трибуналу» у Мінську та інших містах країни, інформує dw.

Під час масових акцій протесту було затримано близько 100 людей, повідомили в управлінні міліції білоруської столиці.

Там додали, що співробітники органів внутрішніх справ продовжують роботу з встановлення громадян, які раніше брали участь в акціях і не були затримані.

Також білоруська міліція працює над залученням до відповідальності водіїв за порушення ПДР в місцях протестної активності, «які безпричинно подавали звукові сигнали, тим самим порушуючи правила, а в низці випадків, створюючи аварійну обстановку іншим учасникам дорожнього руху».

Акції протесту пройшли в різних районах Мінська та в інших білоруських містах.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, 21 вересня Верховна Рада України прийняла постанову про невизнання виборів у Білорусі.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее