Сили спецоперацій знищили окупантів в районі Сєвєродонецька. ВІДЕО

-

Читайте также

У командуванні Сил спеціальних операцій ЗС України повідомили про те, що наші воїни знищили чотирьох окупантів в районі Сєвєродонецька.

«Деморалізований, виснажений морально і фізично ворог — завжди легша здобич для воїнів Сил оборони. А оператори Сил спеціальних операцій ЗС України знають чимало способів, як тримати росіян у напрузі», — йдеться у повідомленні.

Командування ССО оприлюднило відео, як в умілих руках оператора невеликий дрон з легким і недорогим боєприпасом може навести чималу паніку на позиціях окупантів в районі Сєвєродонецька.

«В результаті атаки, за підрахунками наших воїнів, четверо росіян отримали статус «хороших» і повернуться додому у пластикових мішках. Деморалізований підрозділ окупантів у паніці покинув позицію», — наголосили в командуванні.
Зазначається, що на фронті подібні акції наші оператори проводять постійно.

«Нам важливо аби російські загарбники щохвилини очікували небезпеку, втомлюючись і втрачаючи таку важливу на фронті увагу. І це завдання воїни ССО України виконують напрочуд добре», — акцентували у командуванні.

Група ІС повідомляла про те, що військовому мобільному шпиталю надійшла допомога.

Свежее

«Херсон здали, здамо і Бердянськ»: ворог готує аргументацію для росіян

Рашисти вже готують "фундамент-аргументацію" для росіян перед відступом з Бердянська. Про це повідомляє Telegram-канал Бердянська партизанська армія. "Після повного виведення військ...