На базі навчально-тренувального центру ССО проведено Третій снайперський турнір Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, повідомляє прес-служба командування Сил спеціальних операцій ЗС України.

У турнірі прийняли участь кращі команди від військових частин ССО.

Протягом п’яти днів снайпери  виборювали звання кращої снайперської пари. Вдень та вночі, в спеку і в дощ, команди демонстрували свою майстерність.

Вперше всі снайпери змагалися використовуючи однотипні гвинтівки. Також під час виконання вправ вночі використовувалися як передоб’єктивні тепловізійні насадки так і тепловізійні приціли.

За підсумками змагань, три кращі снайперські команди були нагородженні кубками, медалями та грошовими сертифікатами.

SOF_SNIPER_TOURNMENT

Три хвилини драйву від снайперів ССОНа базі навчально-тренувального центру ССО проведено Третій снайперський турнір Сил спеціальних операцій Збройних Сил України. У турнірі прийняли участь кращі команди від військових частин ССО. Не дивлячись на шалений ритм життя снайперів ССО, з кожним роком вони демонструють все кращі і кращі результати. Протягом п’яти днів снайпери нога в ногу виборювали звання кращої снайперської пари. Вдень та вночі, в спеку і в дощ, команди демонстрували свою майстерність. Вперше всі снайпери змагалися використовуючи однотипні гвинтівки. Також під час виконання вправ вночі використовувалися як передоб’єктивні тепловізійні насадки так і тепловізійні приціли.За підсумками змагань, три кращі снайперські команди були нагородженні кубками, медалями та грошовими сертифікатами.Окремі слова вдячності висловлюємо спонсорам та волонтерам турніру за підтримку та сприяння розвитку ССО. Особливі подарунки снайпери отримали від Zbroyar — Зброяр, Благодійної організації Повернись живим, компанії Thermal vision technologies ТМ "ARCHER",ТМ Милитарист, компанії Velmet, компанія Fahrenheit UA, Colors of WAR -трафарети для фарбування, та камуфляжні, @Mykola SushkoПрес-служба Командування Сил спеціальних операцій ЗС України3-й окремий полк СпП імені князя Святослава Хороброго8 полк спеціального призначення ССО73 морський центр спеціального призначення

Опубліковано Командування Сил спеціальних операцій ЗС України Пʼятниця, 14 червня 2019 р.