Домой Новости Сили Оборони та безпеки дали відсіч збройній агресії противника: як проходить активна...

Сили Оборони та безпеки дали відсіч збройній агресії противника: як проходить активна фаза СКШН «Об’єднані зусилля — 2020»

Командно-штабні навчання «Об’єднані зусилля – 2020» перейшли в активну фазу й наразі командування об’єднаних сил ЗС України здійснює управління силами оборони та безпеки, які задіяні в операції. Про це інформує Служба зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.

За легендою, противник здійснив збройну агресію й намагається прорвати оборону наших військ на окремих напрямках. Відповідно до ситуації, в Командуванні об’єднаних сил ЗС України та підпорядкованих йому органах військового управління прийнято рішення на вогневе ураження сил противника.

— Відтак, здійснено перегрупування наших військ (сил) на найбільш загрозливих напрямах й проведені заходи з їхньої підготовки до здійснення контратак і ведення рейдових дій, — повідомив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За словами командувача, оперативний склад органів управління Сухопутних військ, Повітряних Сил, Військово-Морських Сил, Десантно-штурмових військ й Сил спеціальних операцій, а також органів управління інших складових сектору безпеки та оборони успішно реалізували прийняте рішення: здійснивши заплановані заходи щодо стабілізації ситуації, наші війська нанесли вогневі ураження по військовим об’єктам противника.

— Під час спільної роботи органів управління всіх складових сектору безпеки й оборони, задіяних до навчань, кожен з їх учасників демонструє високий рівень професіоналізму, підкріплений злагодженістю всього органу управління. Що, в свою чергу, дозволяє приймати своєчасні, адекватні й обґрунтовані рішення, а також, що є найголовнішим — досягати запланованого результату, — зауважив він, додавши, що вже сьогодні ми матимемо можливість в цьому переконатися.

За словами генерал-лейтенанта Сергія Наєва, у середу, 23 вересня, одразу на декількох військових полігонах підрозділи різних видів та родів військ ЗС України на практиці перевірятимуть ефективність управлінських рішень, відпрацьованих Командуванням об’єднаних сил ЗС України спільно зі штабами угрупувань військ.

Нагадаємо, раніше група ІС писала можливі сценарії того, як російська пропаганда намагатиметься очорнити військові навчання «Об’єднані зусилля — 2020».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу