Швеція отримала «ювілейну» модернізовану бойову машину CV-90

-

Читайте также

Борьба за Арктику: НАТО отправляет миссию, призванную блокировать господство РФ за полярным кругом

ВМС Великобритании продемонстрировали России, что она не может чувствовать себя чересчур свободно в Арктике. Они возглавили международную оперативную группу...

Лукашенко получил ультиматум от белорусских киберпартизан: подробности

Белорусское объединение "Кибер Партизаны" обратилось к президенту РБ Александру Лукашенко. Его предупредили о риске серьезных последствий в случае, если...

Китай строит плавучий космодром в Желтом море: что известно

Китай в настоящее время строит «Восточный аэрокосмический порт» у побережья города Хайян в восточной провинции Шаньдун, сообщает «Universe Today». Этот...

Швеція повідомила про прийняття до експлуатації вже сотої модернізованої з запланованих 288 бойових машин піхоти CV-90. Про це повідомляє Український мілітарний портал з посиланням на інформацію корпорації BAE Systems, яка виконує роботи в рамках проєкту Combat Vehicle 90 RENO.

В березні 2016 року Міноборони Швеції уклало з BAE Systems контракт на проведення ремонту і модернізації 262 бойових машин піхоти CV-90 в шести різних варіантах.

Процедура включає відновлення шасі, модернізацію систем самооборони та башти бронемашини, а також інтеграцію нової системи бойового управління.

Проведена модернізація й оснащення новою системою бойового управління дозволить продовжити термін експлуатації техніки та розширити її бойові можливості.

Роботи виконує спільне підприємство HB Utveckling AB, сформоване BAE Systems Bofors AB і BAE Systems Hagglunds AB. BAE Systems Bofors відповідає за башту машини й інтеграцію систем, а BAE Systems Hagglunds – за шасі.

Розробка, випробування і виробництво здійснюються на підприємствах кожної компанії. Завершальну збірку і постачання всіх варіантів виконує BAE Systems Bofors, за винятком броньованої ремонтно-евакуаційної машини, яка виробляється на підприємстві BAE Systems Hagglunds.

Поставки модернізованих бронемашин почалися у 2019 році та триватимуть до 2022 року.

Підготовка інструкторів і технічних фахівців закінчена, і в серпні 2020 року Збройні сили Швеції приступили до застосування відновлених бронемашин CV-90 для бойової підготовки підрозділів.

CV90 – це сімейство гусеничних бойових машин, розроблених Агентством з матеріального забезпечення ЗС Швеції (FMV), BAE Systems Hagglunds і BAE Systems Weapons Systems. Бронемашини CV-90 перебувають на озброєнні семи країн — Швеції, Норвегії, Данії, Фінляндії, Естонії, Нідерландів та Швейцарії.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, ВМС Швеції отримали модернізовану субмарину A19 Gotland.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Серед підрозділів ООС уперше визначили кращих водіїв. ФОТО та ВІДЕО

В зоні ООС завершився перший конкурс на кращих водіїв вантажних автомобілів, евакуаційних засобів та багатовісних евакуаційних засобів серед підрозділів...

Зачем ГРУ РФ дестабилизирует Украину через “ситуативных партнеров”

Все же чудные дела твои Господи, политики в борьбе за электорат и, в конечном итоге власть, время от времени сплетаются в такой причудливый «клубок...

У Харкові склали присягу майбутні офіцери-танкісти. ФОТО

У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» напередодні Дня танкіста курсанти першого курсу склали Військову присягу на вірність українському народу. Урочисті...