Шмигаль зустрівся з послами країн G7: деталі зустрічі

-

Читайте также

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів офіційну зустріч із послами країн G7. Під час зустрічі він заявив, що Україна не звертатиме зі шляху реформ, незважаючи на складну ситуацію у зв’язку із поширенням коронавірусу.

Про це прем’єр-міністр України повідомив у своєму Тelegram-каналі.

«Плідно обговорили з нашими міжнародними партнерами плани нового уряду та роботу в умовах складної ситуації у світі, яку спричинив коронавірус. Зі свого боку, я запевнив, що попри нелегкі виклики, наша команда має намір і надалі проводити розпочаті реформи та продовжувати співпрацю з Міжнародним валютним фондом», — написав Шмигаль.

Він також зазначив, що запевнив послів у готовності української влади підвищити енергоефективність і будувати діалог з інвесторами.

Шмигаль зазначив, що посли країн «Великої сімки» висловили підтримку Україні та готовність до подальшої співпраці.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше стало відомо, що, незважаючи на зміни в Кабінеті міністрів України, Міжнародний валютний фонд має намір продовжити співпрацю з Україною.

загрузка...

Свежее

«Гаванский синдром» американских дипломатов: спецслужбы США расследуют причастность ГРУ РФ

Спецслужбы США расследуют причастность российской военной разведки к участившимся за последнее время случаям «гаванского синдрома» у американских дипломатов. Об...