Командувач ОС генерал-лейтенант Олександр Сирський провів зустріч із членом наглядової ради «Атлантичної ради», генералом США у відставці Девідом Петреусом та директором Євразійського центру «Атлантичної ради» паном Джоном Хербстом.

Під час зустрічі, повідомляє штаб ОС, Сирський розказав гостям про ситуацію в районі проведення ООС.

Також членам американської делегації були представлені беззаперечні докази російської агресії на Донбасі.

Зокрема, продемонстровані захоплені у противника окремі зразки озброєння та військової техніки, що застосовується російськими окупаційними силами на території Луганської та Донецької областей.

Делегація США також відвідала населений пункт Авдіївка, де відбулася зустріч із війьськовослужбовцями ЗС України. Також член наглядової ради «Атлантичної ради» генерал США у відставці Девід Петреус та директор Євразійського центру «Атлантичної ради» пан Джон Хербст побували у Авдіївці біля «Меморіалу на честь загиблих українських військових».

Раніше стало відомо про те, що Сили спеціальних операцій ЗС України провели снайперський турнір. 

#ООС##Операція_ОСРайон проведення ООС відвідав американський генералКомандувач об’єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Сирський провів зустріч із членом наглядової ради «Атлантичної ради» генералом США у відставці Девідом Петреусом та директором Євразійського центру «Атлантичної ради» паном Джоном Хербстом.Під час зустрічі, командувач операції Об’єднаних сил поінформував високих гостей щодо поточної безпекової ситуації в районі проведення ООС.Крім того, членам американської делегації були представлені беззаперечні докази російської агресії на Донбасі. Зокрема, продемонстровані захоплені у противника окремі зразки озброєння та військової техніки, що застосовується російськими окупаційними силами на території Луганської та Донецької областей.Делегація США також відвідала населений пункт Авдіївка, де відбулася зустріч із війьськовослужбовцями ЗС України, що виконують бойові завдання безпосередньо на лінії зіткнення з противником. Також, член наглядової ради «Атлантичної ради» генерал США у відставці Девід Петреус та директор Євразійського центру «Атлантичної ради» пан Джон Хербст побували у Авдіївці біля «Меморіалу на честь загиблих українських військових».

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Пʼятниця, 14 червня 2019 р.