Сербія знайшла першу країну-покупця бронетранспортерів Lazar 3

-

Читайте также

Туркменістан замовив у Сербії бронетранспортери Lazar 3 для потреб національної армії. Таким чином Туркменістан першим іноземним покупцем на сербську бойову броньовану машину, пише «Мілітарний» з посиланням на видання «Політика».

Посол Сербії у Росії та Туркменістані за сумісництвом Мирослав Лазанський, коментуючи цю подію назвав її «великою перемогою сербської військової промисловості».

«Це чудова новина не тільки для компанії Югоімпорт SDPR, а й для її підрядників, адже ми вперше продаємо бойову машину піхоти «Lazar 3 в країну Азії, – зазначив Лазанський.

Через свою швидкість та мобільність посол називає цей бронетранспортер «сербською Формулою 1» у категорії бойових броньованих машин.

Він зазначив, що до цього Lazar 3 не продавався за межі Сербії, і замовлення певної кількості бойових машин для Туркменістану має велике значення для сербської військової промисловості.

Лазанський додав, що сподівається про майбутнє збільшення замовлення на сербські бронетранспортери з боку військових Туркменістану.

Посол також нагадав, що більшість військової техніки у Туркменістані мають радянське та російське походження, і останній час все більше купують її на Заході, тому прорив Lazar 3 на ринок такої азіатської країни, як Туркменістан, є ще однією великою перемогою сербської військової промисловості.

Як повідомляла група «ІС», італійські розробники представили дослідний зразок бронетранспортера SuperAV Land.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Кремль признал, что не сможет помешать вступлению Украины в НАТО: заявление

Российская Федерация не может помешать вступлению Украины в НАТО. Вместе с тем, Кремль готов пойти на все, чтобы «минимизировать»...