Сенатор США закликав до запровадження нових санкцій щодо Росії: що відомо

-

Читайте также

Cенатор-демократ Роберт Менендез закликав Державного секретаря США Ентоні Блінкена запровадити низку нових санкцій щодо Росії через отруєння Навального та придушення антиурядових протестів у РФ, пише «Голос Америки».

Листа із своїми пропозиціями сенатор, член сенатського комітету із закордонних справ, відправив Держсекретарю США.

“Я рішуче підтримую використання санкцій щодо Росії за законом Магнітського для того, щоб притягнути до відповідальності російських чиновників за порушення прав людини”, — пише у листі сенатор від Нью-Джерсі Роберт Менендез.

Він зауважив, що США не запроваджували обмежень за цим законом вже більше року.

“Я закликаю вас пожвавити цей важливий інструмент, скоординувавшись із Міністерством фінансів США”, — додав сенатор.

Крім цього, Менендез закликав нового держсекретаря США відмовити у наданні віз тим російським чиновникам, яких підозрюють у корупції та інших зловживаннях.

Сенатор додав: “Антикорупційний фонд Навального викрив багато випадків урядової корупції, яку Державний департамент та Міністерство фінансів повинні пильно вивчити, аби визначити запровадження санкцій”.

І третя пропозиція сенатора Менендеса — запровадити санкції у відповідь на хімічну атаку на Олексія Навального, що передбачено законом від 1991 року Про контроль за хімічною та біологічною зброєю та ліквідацію бойових дій.

“Запровадження цих санкцій буде сильним сигналом, що адміністрація Байдена не терпітиме такої поведінки. Це дасть зрозуміти Російській Федерації та міжнародній спільноті, що США дотримуються своїх зобов’язань та американських законів. Це також буде важливим сигналом солідарності з нашими союзникам у Європі, які вже запровадили санкції у відповідь на цю жахливу атаку з використанням хімічної зброї”, — написав у відкритому листі до Державного секретаря США сенатор Роберт Менендез.

Він також пропонує Держдепу у майбутньому координувати свої дії із європейськими союзниками, аби посилити ефект санкційної політики.

Як повідомляла група «ІС», США піддали санкціям за втручання у вибори представників мережі зовнішнього впливу Росії в Україні.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В районі ООС перевірили боєготовність прикордонної комендатури: опубліковано фото

В районі проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі пройшла перевірка боєготовності прикордонної комендатури швидкого реагування «Щастя». Про це йдеться...